Gölcük evden eve nakliyat firmalarının en iyisi olan firmamız Egemen Nakliyat, 20 yıldır sektörde en iyi hizmeti vermektedir. Gölcük de nakliyat denince firmamızın tecrübeli ve profesyonel elemanlarının ustalıkla gerçekleştirdiği işler gelmektedir.

Firmamızın nakliyat için gerekli tüm belgeleri bulunmaktadır. Bu belgelerin bulunması yasal bir zorunluluktur. Tabi ki bizim için önemli olan ne kadar kaliteli hizmet verdiğimizdir.

Bünyemizde sizlere en iyi hizmeti verecek olan ekip arkadaşları bulunduruyoruz. Ekibin işçilik kalitesi, kullandığı malzeme ve diğer her şey en iyi kalitede seçilmiştir. Ekibimizde; belgeli şoför, uzman tesisatçı, mobilya ustası taşıma personeli ve dış asansör uzmanı çalışmaktadır. Bu uzmanlarımız, nakliye için tasarlanmış araçlarımızla ve özel havalı sargı malzemeleri, bant, karton koliler, streç ve kıyafet dolabı gibi malzemelerle çalışmalarını sürdürmektedir.

Ekibimizin en önemli amacı tüm müşterilerimizin taşımasını sorunsuz halletmek ve memnuniyetlerini sağlamaktır. Firmamızın ve çalışanlarının en önemli önceliği budur.

Gölcük evden eve nakliyat Aşamaları

Gölcük evden eve nakliyat firması olarak sizlere bir nakliyenin nasıl gerçekleştirdiğimizi aşamalar halinde anlatalım;

  • Öncelikle bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ekibimiz isteğiniz olursa sizi evinizde ziyaret ederek tam ve eksiksiz bir fiyat belirler. Anlaşma olursa sözleşme yapılır.
  • Nakliye günü geldiğinde sabah erken ve sizlere de uyacak olan saatte nakliyeye özel araç ile kapınızda olur.
  • Önce ekibimizin bir kısmı havalı patpatlar ile eşyalarınızı sarar diğer bir kısmı da eşyalarınızı toparlar ve mobilyalarınızdan sökülecek olanları söker.
  • Taşıma ekibimiz eşyalarınızı araç içine dikkatli ve sorunsuz bir şekilde taşır.
  • Araçta bir kişi de eşyalarınızın aracın alması için dikkatli şekilde istifini yapar.
  • Eşyalarınızın yüklenmesi bitince diğer adresin tam bilgisi alınır ve adrese hemen gidilir.
  • Diğer tarafta da aynı şekilde eşyalar sırasıyla yatak odası, çocuk odası, salon ve beyaz eşyalar kurulacak şekilde yerleştirilir.
  • Mobilyalar, avizeleriniz ve diğer tüm tesisatı yapılacak olan eşyalarınız da aynı şekilde kurularak eşyalarınızın tamamı teslim edilir.
  • Tüm kontroller yaptıktan sonra Gölcük evden eve nakliyat işleminiz biter.

Şimdi sizde bu aşamaları bildikten sonra rahatlıkla Gölcük de evden eve nakliyat için emin bir şekilde nakliye talep edebilirsiniz. Üstteki numaralarımızdan bizi arayıp ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir