1997 yılından bu yana evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, şehir içi ver şehirler arası nakliyat, nakliye hizmeti veren, verdiği hizmette müşteri memnuniyetini ve güvenini %100 kazanan firmamız bu nakliye hizmet alanları dışında depolama hizmeti de vermekte olup, bu hizmetin güven ve kalite odaklı size sunulduğu ender firmalardan biri olma avantajını da yakalamıştır.. Bugün sunulan kaliteli hizmet ve profesyonellik dahilinde gerçekleşen her hizmette firmamızın adı geçmekte, firmamız hizmet verdiği sürecede bu kalite çıtasından asla sapmadan, başarılı hizmet politikasını sürdürmektedir.

 Eşya Depolama  hizmetleri son yıllarda müşteri tarafından yoğun taleplerin olduğu bir hizmet alanı olmuş, fakat bu hizmeti alabilecekleri firmaların kalitesi onları çok tedirgin etmiştir. Firmamızın depolarının güvenlik konusunda her türlü önlemin alınmış olması, kullanılan alanın hijyenik olması ve depolama hizmeti işleyişi tarzımız, müşteri tarafından takdirle karşılanmış, bizi seçen müşterilerimiz eşyalarının emin ellerde olduğu konusunda hemfikir olmuşlardır.

esya-depolama-egemen

Firmamız Ev depolama hizmeti yanında kurumsal depolama hizmeti de vermekte, sadece ev eşyası depolayan bir firma olarak düşünülmemelidir., Depolamak istediğiniz tüm eşyalarının sözleşme dahilinde depolanması yapılmakta, eşyalarınız özel paletlere , itina ile ambalajlanıp yerleştirilmektedir. Depolarımız oluşabilecek iç ve dış etkenlere karşı sigortalanmış olup, güvenlik kameraları ile sürekli denetlenmektedir.

Haşere ve böcekler karşı sürekli ilaçlanan depolarımızda sizlerin eşyalarının güvenli bir şekilde saklanması ve muhafazası için her önlem alınmaktadır, Belli bir zaman dahilinde muhafaza için teslim ettiğiniz eşyalarınızın teslim günü geldiğinde süreyi uzartmak elinizde olduğu gibi, teslim edeceğimiz adresi bildirip araçlarımızla eşyalarını taşıtmak ta elinizde, Güvenli ve profesyonel taşıma hizmeti ile eşyalarınız kapınıza kadar taşıyan firmamızın, taşıma ve depolama hizmetinde kalitesi tescillidir.