Derince evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamız Egemen Nakliyat, 20 yıldır hizmet verip aynı zamanda sektörü geliştirerek çalışmalarını sürdürmektedir. Derince nakliyat ta ister firmamızın kaliteli çalışması, ister tecrübe veya profesyonel elemanları denilsin Derince evden eve nakliyat firmamız bu kriterleri karşılamaktadır.

Firmamız, bu kaliteli ve uygun hizmeti sunması için gerekli bir yasal zorunluluk olan K3 belgesine sahiptir. Bu belge bulunmayan firma yasal zorunluluğu olmadığı için taşınılması çok risklidir. Üstelik bu tür firmalar ile mücadele verilebilmesi için çalışmalar yürütmekteyiz.

Biliyoruz ki Derince evden eve nakliyat çalışmalarını sorunsuz gerçekleştirmemiz de en önemli etkenlerden biri profesyonel ve sorunsuz çalışma arkadaşlarıdır. Bu bilinçle, sizlere dalında ustalaşmış ve diyalog konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz usta elleri hem yetiştirmekte hem de ekibimizde sürekli çalıştırmaktayız. Mesela Derince de evden eve nakliyat gerçekleştirirken bünyemizde;

  • Bir Büyük Araç Kullanma Ehliyeti(D sınıfı) olan Şoför
  • Bir Ev tesisatı konusunda uzman tesisatçı
  • İki uzman sargı ve taşıma personeli
  • Bir de Ev mobilyası konusunda montaj ve de-montaj yapabilen usta bulunmaktadır.

Derince Evden Eve Nakliyat a Özel Araçlar ve Malzemeler

Usta ellerin yanında sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak için özel tasarlanmış araçlarımız bulunmaktadır. İstek olduğu veya zorunlu kalındığı zaman dış cephe asansörü de kullanmaktadır.

Derince evden eve nakliyat tabi ki personellerin uzmanlığı ve araç ile kaliteli bir hizmet haline gelmektedir. Fakat bunun yanında bu usta ellerin çalışması için gerekli olan araçlar ve malzemelerde önemlidir.
Bizler Derince evden eve nakliyat firması Egemen Nakliyat olarak bu malzemelerin tamamını bulunduruyoruz. Ayrıca bu malzemelerin yenilenmesi de yapılmaktadır. Bu malzemeler şunlardır;

  • Havalı ve kalın naylonla yapılan sargı malzemesi(patpat)
  • Bant
  • Streç
  • Karton koli veya karton varili
  • Kırılacak eşyalar için küçük havalı sargı malzemesi
  • Taşınabilir kıyafet dolabı bulunmaktadır.

Tüm bu malzemeler eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için firmamızın önlemleridir.

Derince evden eve nakliyat firmamızın bu ekipman ve usta elleri bulundurmasın da en büyük amaç sizlere sorunsuz ve kaliteli nakliyat keyfini yaşatmaktır. Ayrıca firmamız bu şekilde kendi profilini de geliştirmeyi ve %100 müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedeflemektedir. Böyle bir çalışma ile Derince evden eve nakliyat çalışmalarımızı sürdürdüğümüz için sorunsuz ve kaliteli firma olarak çağrılmaktayız.

Sizde Derince de evden eve nakliyat yaptırmak ve firmamızın sorunsuz ve kaliteli hizmetinden faydalanmak için hemen arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir