Darıca evden eve nakliyat aracımız

Darıca evden eve nakliyat firması olarak profesyonel, kaliteli ve uzman kadromuz ile sektörde vazgeçilmez hizmet sunmaktayız.

Siz kıymetli müşterilerimizi Darıca evden eve nakliyat hakkında bilgilendirerek aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasına gayret ediyoruz. Bilgilendirmeye başlamadan önce söylememiz gereken en önemli konu firmamızın belgeli, yasal ve kurumsal çalışma yaptığıdır.

darıca evden eve nakliyat paketlemesi
Darıca evden eve nakliyat paketleme resmi

K3 belgesi bulunan firmamız yasal olarak taşıma yetkisine sahiptir. Ayrıca sözleşme ve fatura ile de kurumsallığa önem vermektedir. Kurumsallığa önem vermemizdeki en önemli amaç, sizlere kaliteli hizmet sunacağımıza dair teminat sağlıyor ve bu doğrultuda çalışmalara devam ediyoruz.

Darıca Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Firmamız Egemen Nakliyat, Darıca nakliyat çalışmalarının bir kaçında veya birinde değil tamamında kendi eşyası gibi özenle taşımaktadır. Bu hassasiyetin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çünkü sektörde 20 yıldır bu hassasiyetle taşıma yapıyoruz.

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliye ekspertizi, sizi evinizde ziyaret ederek eşyalarınızın taşınması hakkında ayrıntılı bilgiler verir. Sizlere taşınma fiyatı vererek anlaşıldığı taktir de sözleşme yapar ve taşınmanız için ne kadar malzemenin gerekli olduğunu tespit eder. Bu şekilde Darıca da evden eve nakliyat isteğiniz eksiksiz ve sorunsuz gerçekleşmesi için tam bilgi toplanır. 

Taşıma Sözleşmesi

Eğer ekspertiz hizmetimizden faydalandıktan sonra Darıca evden eve nakliyat hizmetimizden emin olup taşınmak isterseniz sözleşme yapılır. Sözleşmede fiyat eşyanızın tam bir özeti yada oda sayısı, çalışma yapılacak tarih ve diğer tüm ayrıntılar bulunmaktadır.

Taşıma Süresi

Eşyalarınızın bizim için hassas olması gibi zamanınızın da çok önemli biliyoruz. Standart taşıma süremiz ortalama 7 saattir. Bu konuda da firmamızın bu zamana kadar gerçekleştirdiği en uzun Darıca evden eve nakliye, 10 saat sürmüştür. Tabi bu süre 5+1 ev eşyası olduğu için standartlardan fazla sürmüştür. Yani, eşyalarınız çok olsa bile süre en fazla 3 saat fark eder. Eşyanız az ise de 3 saat daha erken biter.

Taşınma günü ve saatleri hakkında da firmamız sizi düşünmektedir. Taşınma gününüz veya saatiniz ne olursa olsun firmamız uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet vermek için hazırdır.

Paketleme ve Montaj

Darıca evden eve nakliyat ta salon eşyalarınızı, çocuk odası, beyaz eşyalar, dolaplar ve yatak odasının tamamının paketlenmesi ve montajı firmamıza aittir. Tüm bu eşyaları paketlemek ve montajı firmamızın özel malzemeleri ve araç gereçleri ile yapılır. Paketlenmesi, tesisatın sökülmesi ve montajı, mobilyaların de-monte ve montesi için ayrı ayrı ustalar bulunmaktadır. Hassas ve değerli olması sebebiyle işin erbabı olan ustaları bünyemizde bulundurmaktayız.

Darıca Evden Eve Nakliyat Araçlarımız Hakkında

Firmamızın Darıca da nakliyat için kullandığı araçların hepsinin kasaları eşyalarınıza zarar gelmemesi için özel yapılmıştır. Eşyalarınız araca yerleştirirken de hareket esnasında çizilmemesi veya kırılmaması için ağırlıklarına ve aşırı hassasiyetine göre yerleştirilir.

Darıca evden eve nakliyat aracımız
Darıca evden eve nakliyat aracımız

Darıca evden eve nakliyat ve Darıca şehirlerarası nakliyat için 4 çeşit araç çeşidimiz mevcuttur. Buların 4 ü ile de her iki hizmeti de en kaliteli şekilde sunuyoruz. Bunlar eşyanızın hacmine göre seçilmektedir. Eğer eşyanız 1+1 ise 10 m3 olanı, 2+1 ise 15 m3 olanı, 3+1 ise 30 m3 olanı ve 3+1 den fazla ise de 60 m3 olanı kapınıza göndeririz.

Darıca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Fiyatlarımız hakkında şunu altını çizerek belirtmeliyiz ki; anlaştığımız fiyat kapıya gelince ASLA artmaz.
Fiyatlarımızda 3 unsura göre farklılık gösterir. Kat oranı, eşya hacmi ve kırılacaklar dahil eşyalarınızın ufak tefeklerinin firmamız tarafından toplanmasıdır.

Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak veya ücretsiz ekspertiz istemek için, web sitemizin iletişim sayfası iletişim sayfamızdaki numaralarından bizleri kolaylıkla arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir