Çayırova evden eve nakliyat, müşterilerimizin ayaklarına kadar nakliyat hizmetini getirdiğimizin en büyük kanıtıdır. Egemen Nakliyat firması olarak Çayırova’da sizlere sunduğumuz nakliyat hizmeti marangozlu, ambalajlı,sigortalı ve sözleşmeli olduğunu bilmenizi isteriz.

Çayırova nakliyat firmaları yazarak bize ulaştığınız andan itibaren başlayan iş hukukumuzda, tamamen dürüst ahlaklı ve seviyeli bir şekilde davranma biçimimizden etkileneceğinizin garantisini verebiliriz.Farklı nakliye firmalarının merkez semtlerine yakın olan yerlerde gerçekleştirdiği nakliye işlemlerinde daha hızlı ve daha uygun fiyat verdiğini herhalde tahmin etmeyen yoktur. Bunun başlıca sebepleri arasında bulunduğu yeri daha iyi tanıması, semtin nakliye için ayrılacak nakliye ücretleriyle ilgili tam bilgiye sahip olması ve yakıt giderinin oldukça düşmesinden kaynaklanıyor.

 

Çayırova evden eve nakliye yaptırmak isteyen müşterilerimiz için şu bilgiyi iyice bilmelerini istemekteyiz.Bu bilgi bizimde Kocaeli,Gebze ve Çayırova semtinde merkezlerimizin bulunmasıdır. Bu sayede yukarıda belirttiğimiz ayrıntılardan faydalanabilirsiniz.

Diğer semtlerde olduğu gibi Çayırova evden eve nakliyat ta da nakliye işinizi bizlere verdiğiniz anda hemen nakliyeyi gerçekleştireceğimiz günün arefesindeki gün nakliyeniz için gerekli olan tüm malzemelerin hepsi bir bir aracımıza yerleştirilir. Bunu en büyük sebebi nakliye işleminizi gerçekleştirirken eksik malzemeler yüzünden Çayırova nakliyat işleminizin gecikmesini önlemektir.

Çayırova Evden Eve Nakliyat Sayfamızda Nasıl Yapılır ?

Çayırova Evden Eve Nakliyat ı Nasıl Yapıyoruz ?

Nakliye günü önce eşyalarınızı taşınma planı yapılır. Arkasından eşyaların paketlenmesi ambalajı ve monte de-monte işlemleri yapılır. Daha sonra eşyalar taşınması için aracımıza yerleştirilir. Çayırova’dan başka semtlere veya İstanbul un diğer semtlerinden Çayırova da evden eve nakliyat işleminiz için taşınır.

Yeni gideceğiniz adrese varıldığında hemen paketli olan eşyalarınız oturacağınız kata çıkartılır. Eşya kata çıkarıldıktan sonra ambalajları sökülerek tekrar alındığı gibi eski haline getirilir. Monte ve de-monteye ihtiyaç duyulmayan malzemeler sizin belirttiğiniz odalara yerleştirilir.

Not: Tüm bu işlemler yapılmadan önce sözleşme ve sigortası yapılacaktır.

“Çayırova Evden Eve Nakliyat” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir